Skaistas skropstas


Kā izvēlēties sev piemērotu skropstu pieaudzēšanas meistaru?
Noskaidrojiet kāda pieredze ir meistaram, jautājiet vai meistars var apliecināt savas zināšanas ar sertifikātu, kur un kad, tas ir iegūts. Meklējiet atsauksmes internetā.
Izpētiet vai skropstu pieaudzēšanas meistaram galerijā ir ievietotas patiešām savas bildes, nevis nokopētas no interneta. Pastiprināta uzmanība ir jāpievēršs arī pārāk profesionālām bildēm, ja tās ir fotogrāfētas, piemēram, mājas apstākļos.
Bildes liecina par meistara darba stilu, rūpību un kvalitāti. Japievērš uzmanība vai nav lietota pārāk daudz līme, vai skropstas neizskatās salipušas un nav pārmērīgi garas, (tas rada lielu slodzi dabīgajām skropstām). Pavērojiet vai, lielakajā daļā, bildēs nav sarkanas acis, kas nozīmē, ka process ir bijis acīm kairinoš un varbūt pat sāpīgs. Pievērsiet uzmanību arī skropstu biezumam. Jo biezākas tās būs pieaudzētas, jo ilgāka būs to noturība. (Uz katras acs parasti tiek pieaudzētas, apmēram, 150 skropstas)
Nekad un nevienam meistaram neļalujiet apgriezt savas skropstas, ne pieaudzēšanas, ne profilakses laikā! Padomājiet, kas notiks, tad ja pieaudzētās skropstas pēkšņi izdomāsiet tomēr noņemt.
Neuzķerieties uz meistariem, kas piedāvā pilnu skropstu pieaudzēšanu pusstundas vai stundas laikā, neko nesalipinot un pieaudzējot skropstas 1 pret 1. Rūpīgs un precīzs darbs, pat ļoti pieredzējušam meistaram aizņems, vismaz, pusotru vai divas stundas.
Pirms skropstu pieaudzēšanas izrunājiet ar meistaru visus sev interesējošos jautājumus, kādu efektu vēlaties panākt, kas būtu labāk Jūsu acīm, un, kā vispār notiks pieaudzēšanas process. Atcerieties, pat vienāds mākslīgo skropstu garums un izliekums, katrai sievietei izskatās savādāk. Tas ir atkarīgs gan no acu formas, dziļuma, gan no tā, kādas ir pašas dabīgās skropstas.
Droši jautājiet kādas firmas materiālus izmanto meistars. Pirms pieaudzēšanas jautājiet pataustīt un apskatīties pieaudzējamās skropstas. Tām ir jābūt ar izteiktu krāsu, spīdīgām un elastīgām, lai pirkstos saspiežot tās nemainītu savu formu. Pretēji, naktī nejauši ieguļoties ar seju spilvenā, variet pamosties ar ielauztām un saburzītām skropstām.
Pats galvenais! Pēc skropstu pieaudzēšanas procedūras, acīm nav jāizjūt ne sāpju, ne diskomforta sajūta (Piemēram, acu grauzšanu vai durstošu sajūtu). Ja acis grauž, tas nozīmē, ka procedūras laikā ir izmantota pārāk daudz līme, tā vienkārši vēl nav nožuvusi, vai acis ir īpaši jūtīgas. (Līme pilnībā nostiprinās 72 stundas, kuru laikā vēl izdalās viegli līmes izgarojumi, tādēļ procedūru nav vēlams veikt īpaši jūtīgu acu īpašniecēm). Jāņem vērā arī tas, ka jebkuram cilvēkam ir posmi, kad acis ir jūtīgākas nekā ierasts, piemēram slimojot, "sieviešu dienās" vai, tad kad organisms ir novājināts, piemēram pēc operācijām, slimībām, ieturot diētas un tamlīdzīgi.
Ja uzreiz pēc procedūras, izjūtat tieši durstošu vai niezošu sajūtu, visbiežāk, tas nozīmē, ka kāda skropsta ir pieaudzēta pārāk tuvu plakstiņa līnijai, vai pat pie tās, kas var novest pie nopietna acu iekaisuma, piepampušām un apsārtušām acīm. Ja pēc procedūras neizjūtat nekādu diskomforta sajūtu, bet pēc pāris stundām acu rajonā parādās niezoša sajūta, visticamāk tā ir alerģiska reakcija, kuras gadījumā ir nekavējoties jāsazinās ar savu meistaru, lai noskaidrotu, kā situāciju varētu risinināt. Tādēļ, pirms dodaties pieaudzēt skropstas, rūpīgi izvēlieties pie kā to darīt!